top of page

Šetřete na ohřevu teplé vody

SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNA ZA 1 KČ

CO ZÍSKÁTE?

Získáte kompletní řešení na ohřev vody pomocí fotovoltaické elektrárny. Veškeré platby platíte až po načerpání prostředku z dotačního titulu Nová zelená úsporám Light. Vás to bude stát pouze 1 Kč.

Postup:

1) Zajistíme pro Vás návštěvu zástupce místní akční skupiny nebo energetických poradců EKIS. Jedná se o subjekty, které mají smlouvu s Ministerstvem průmyslu a jejich služby jsou pro Vás zcela zdarma. Mimo vyhodnocení vhodného řešení solární elektrárny na ohřev vody Vám můžou poradit i další opatření, které můžete získat zdarma. Vše se řeší elektronicky, ale nebojte se poradce to zvládne s vaší pomocí aniž byste sami pracovali s počítačem.

2) Na základě nezávislého subjektu bude vytvořena smlouva a bude podána žádost o dotaci. Ve většině případů máte k dispozici finanční prostředky za 3 týdny. V té chvíli se předáme projekt a domluvíme termín instalace. Počet objednávek je omezen na kapacitu dodavatelských kapacit tak, aby instalace proběhla nejpozději do 3 měsíců od chvíle, kdy Vám jsou prostředky připsány na účet. Pouze musíme počítat s tím, že může do našich plánů zasáhnout více než očekáváme.

3) Bude provedena instalace na vašem domě a zároveň bude provedena revize zařízení. Od Vás budeme potřebovat pouze mít v době instalace funkční bojler a umožnit přístup na střechu a do objektu.

4) Zajistíme veškeré povinné doklady k prokázání oprávněnosti dotace.

Máte zájem?

Jsme tady pro Vás, neváhejte se zeptat

Děkujeme za vyplnění

bottom of page